تناسب اندام با برنامه دکتر زمانی

برنامه دکتر بیژن زمانی از جدیدترین علوم رفتاری و روانشناختی اثبات شده برای توانمندسازی افراد جهت تغییر سبک زندگی و تناسب اندام خود استفاده می کند. برنامه دکتر زمانی ترکیبی از روانشناسی، تکنولوژی و مربیگری انسانی است که به میلیون‌ها کاربر میتواند کمک کند تا به اهداف سلامت و تندرستی شخصی خود برسند. هدف دکتر زمانی فقط لاغری یا عدد روی وزنه نیست بله هدف اصلی این برنامه رسیدن به یک بدن خوش فرم و زیبا با تناسب اندام است.


دریافت برنامه

  تکمیل پرسشنامه دکتر زمانی تنها ۵ دقیقه زمان می برد لطفا آن را دقیق و با حوصله پر نمایید


برنامه دکتر زمانی چگونه کار میکند؟

  روانشناسی
برنامه دکتر زمانی با استفاده از رویکردهای مبتنی بر شواهد و اصول اثبات‌شده علمی، مانند درمان شناختی رفتاری (CBT) برای کمک به افراد در ایجاد عادات پایداری که مادام‌العمر باقی می‌مانند، توسعه یافته‌اند.

   تکنولوژی
دکتر زمانی دائماً در حال نوآوری و تنظیم دقیق الگوریتم برنامه است تا اطمینان حاصل کند که کاربران به مؤثرترین و قوی ترین ابزارهای تناسب اندام در بازار دسترسی داشته باشند.

   مربی پزشک
کاربران سایت با یکی از ده ها پزشک آموزش دیده ما ارتباط خواهند داشت تا به آنها در طول این مسیر کاهش وزن (لاغری) یا ساخت بدن هالیوودی راهنمایی برسانند و پشتیبانی لازم برای دستیابی به اهداف شما را ارائه دهند. توجه داشته باشید تمامی کسانی که به شما پشتیبانی میدهند پزشک هستند.


چگونه و از کجا شروع کنم؟

شروع برنامه دکتر زمانی بسیار ساده است. در هر کجای جهان که باشید تنها با پرکردن یک پرسشنامه این مسیر دلنشین را شروع خواهید کرد. پرسشنامه دکتر زمانی شامل یکسری سوالات می باشد که با پر کردن آن ها و به کار گیری الگریتم منحصر به فرد دکتر زمانی بهترین برنامه سبک زندگی برای شما طراحی خواهد شد. این برنامه شامل برنامه های اختصاصی غذایی، ورزشی و روانشناختی است و تمامی برنامه ها توسط دکتر زمانی طراحی و ارائه می شود.


شروع پرسشنامه

  تکمیل پرسشنامه دکتر زمانی تنها ۵ دقیقه زمان می برد لطفا آن را دقیق و با حوصله پر نمایید

عکس قبل و بعد رژیم لاغری تناسب اندام دکتر زمانی